سوالی دارید ? مطرح بفرمایید

رامونا نگهبان سرمایه شما

قوانین سایت

قوانین سایت

قوانین استفاده از سایت خرید و فروش ارز دیجیتال :

1- برای استفاه از تمامی امکانات سایت میبایست ابتدا درسایت ثبت نام کرده و درادامه تمامی فیلدهای احراز هویت خود را که شامل شماره تلفن همراه، تلفن ثابت، کارت ملی، کارت بانکی، شماره حساب بانکی، آدرس عکس سلفی می باشد را به اتمام برسانید.

2. زمان احراز هویت و تایید مدارک در سایت توسط مدیرسایت 24 ساعت می باشد و بعد از آن می توانید در سایت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

3. فقط اشخاصی که احراز هویت تایید شده در سایت دارند، اجازه استفاده از امکانات سایت را دارا می باشند و در صورتی که اطلاعات اکانت خود را در اختیار دیگران قرار دهید کلیه عواقب آن بعهده صاحب مشخصات اکانت می باشد.

4. برای فروش ارزهای خود در قسمت فروش به ما ارزدیجیتال خود را منتقل نموده و پس از تایید تراکنش تا 24 ساعت درروزهای کاری  8 صبح الی 13:30 دقیقه و در زمان تعطیلات دراولین روزکاری بعد از تعطیلات  بر طبق سیستم شبا به حساب شما واریز می گردد.

5. برای خرید ارزهای دیجیتال از صرافی رامونا در ساعات کاری بعد از انتخاب ارز و واریز مبلغ در ساعات کاری تا 2 ساعت ارز موردنظر به حساب شما واریز می گردد در صورت خرید ارز دیجیتال بعد از ساعات کاری در اولین روز کاری بعد از تایید واریز ارزدیجیتالی خریداری شده به کیف پول وارد شده توسط شما منتقل می گردد.

6.برای خرید ارزدیجیتال در وارد نمودن آدرس کیف پول  خود نهایت دقت را بفرمایید در صورت اشتباه اعلام نمودن ادرس کیف پول سایت  رامونا هیچگونه مسئولیتی ندارد و امکان بازگشت ارزدیجیتالی منتقل شده یا انتقال مجدد امکان پذیر نمی باشد.

7. در هنگام فروش ارزدیجیتال به سایت رامونا آدرس کیف پول سایت را به دقت برای انتقال وارد کنید و گزارش تراکنش را ارسال کنید در صورتیکه به ادرس اشتباهی ارزدیجیتالی را منتقل کنید مسئولیت آن با شما خواهد بود و امکان تسویه حساب تا زمان انتقال صحیح ارزدیجیتال به کیف پول معرفی شده در سایت وجود نخواهد داشت.

logo-150-75.png
رامونا نگرش جدیدی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، مستر کارت، ویزا کارت، وب مانی، پرفکت مانی و هر آنچه نیاز شما باشد همواره با بهترین قیمت ها و سریعترین تراکنش ها پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.